PRODESTEK

Müşterilerine "Profesyonel İnternet" sloganı ile İnternet teknolojilerini en rasyonel şekilde sunan şirketimiz, aynı zamanda bilişim
sektöründe de danışmanlık hizmeti vermektedir.

2000 yılında Prodestek Web Tasarım Hizmetleri ünvanıyla şahıs firması olarak bilişim sektöründe yerini alan firmamız, 2004 yılında Prodestek Bilişim ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla kurumsallaşma sürecine girmiştir.

Uzun süre internet teknolojileri üzerinde çalışmanın avantajlarını ve edindiğimiz tecrübeyi kullanarak, "Gerçekte kullanıcı nasıl bir hizmet istiyor ? " sorusuna, sunmakta olduğumuz yüksek servis ve altyapı kalitesi ile cevap veriyoruz.

Müşterilerimizin önem verdiği en kıymetli değerlerden birisinin zaman olduğunu ve sağlayacak olduğumuz tüm hizmetlerin bu değer eksenli olması gerektiğini biliyoruz. Misyonumuz, internetin size sağlayabileceği tüm faydaları en açık, en basit ve en anlaşılır şekliyle sunmak, bunun yanında gerektiğinde de ihtiyaçlarınızı çok spesifik noktalarda karşılayabilmektir. Biz ticaretinize katkıda bulunmak ve " Siz kazanırsanız biz de kazanırız " söylemini hizmet ilişkilerimizde temel nokta olarak kabul etmekteyiz.

Hizmette kalite ve verimliliğimizi sağlayan güçlü altyapımız

  • Prodestek uzun yıllar üzerinde çalıştığı, altyapısı Prodestek tarafından geliştirilen Kontrol Paneli sayesinde (ProPANEL), müşterilerine aldıkları hizmeti %100 online yönetebilme konforunu ve rahatlığını en basit ve en anlaşılır şekli ile sunar.
  • Almış olduğunuz tüm hizmetlerde güvenlik en üst noktadadır.
  • Prodestek, sunucu parkurunda Dell PowerEdge 2650 serisini kullanır.
  • Sunduğumuz tüm bu hizmetlerin arkasında sorunlarınıza veya sorularınıza çözüm üreten güçlü bir kadro ile çalışmanın avantajını yaşarsınız.