Sanal Basın web ve mobil ortamında faaliyet gösteren Türkiye'nin en kapsamlı
ve tarafsız "Mashup Media" projesidir.
 • MANŞETLER

  Cheesecake bonbon danish gingerbread pie. Powder macaroon halvah tootsie roll muffin soufflé gummi bear

 • YAZARLAR

  Cheesecake bonbon danish gingerbread pie. Powder macaroon halvah tootsie roll muffin soufflé gummi bear

 • I.SAYFALAR

  Cheesecake bonbon danish gingerbread pie. Powder macaroon halvah tootsie roll muffin soufflé gummi bear

SANAL BASIN

Kullanıcıların tüm gazete ve internet medyasının son dakika haberlerine hızlı ve pratik biçimde göz atabilmesini sağlayan, temiz ara yüzü, haber ve gazeteleri sunumundaki performansı, kullanıcıyı vakit kaybetmeden son dakika haber kaynaklarına ulaştırma becerisi ile mutlaka elinizin altında olması gereken en önemli haber uygulamasıdır.

nasılyapıyoruz

Ulusal ve yerel ülke genelinde 1.200'ün üzerinde gazete ve haber sitesini gelişmiş bot yazılımları ile sürekli tarayarak kullanıcılarını son dakika haberleri ile buluşturan sistem ayrıca ülke genelinde 8.000'in üzerinde yazarın takip edildiği Türkiye'nin en kapsamlı makale tarama özelliğine de sahiptir. Sanal Basın içerik portföyüne her gün 10.000'in üzerinde haber ve makale bağlantısı kaydedilmektedir.

 • GAZETE MANŞETLERİ

  Kullanıcılarımız ulusal ve yerel olmak üzere 500'ün üzerinde gazete birinci sayfasını uygulama üzerinde takip edebilmekte, favori listelerini oluşturabilmektedirler. Masaüstü ve mobil ortamda, böylesine geniş bir içerikle yerel gazetelerin birinci sayfalarına ve son dakika haberlerine ulaşabileceğiniz tek uygulama Sanal Basın haber uygulamasıdır.

 • YAZARLAR

  Tüm yazarlar bağlı bulundukları gazete üzerinden takip edilebilmekte, sürekli okunan yazarlar favori listelerine dahil edilerek, tek bir ara yüzde günün makale akışı sağlanabilmektedir.

 • TARAFSIZLIK

  Sanal Basın'da gazetelerin öncelikleri Alexa lokal verileri ile hesaplanmakta, uygulama içerisindeki tüm medya kuruluşları fikir ve görüş farklılıkları kesinlikle dikkate alınmadan kendisine yer bulmakta ve yayınlanmaktadır. Sıralamalar her pazar günü otomatik olarak sistem tarafından güncellenmektedir.

 • FAVORİLER

  Gmail hesabınızı otomatik olarak favorilerinizle ilişkilendiren uygulamamız, son dakika haberleri için takip ettiğiniz gazeteleri, yazarları, gazete manşetlerini haber sunucumuz ile senkronize ederek sürekli ve kesintisiz hizmet sağlamakta, kullanıcılarımız diledikleri taktirde uygulamayı favori gazete ve haber siteleri ile açabilmektedir.

 • HABER AVCISI

  Kullanıcılarımız Sanal Basın'ın veri havuzundaki milyonlarca haberi seçmiş oldukları anahtar kelimeleri kullanarak süzebilmekte, ilgilendikleri son dakika haberlerini ve gazetelerin haber akışını sağlayabilmektedirler.

 • YEREL HABERLER

  Her ilin en çok takip edilen popüler gazeteleri "Yerel Gazeteler" menüsü altında yazarlar, gazete birinci sayfaları ile favoriler üzerinden takip edilebilmektedir.

 • ULUSAL GAZETELER

  "Haber",Manşetler","Spor","Ekonomi" kategorilerinde tüm ulusal gazetelerin son dakika haberleri, yazarların en son makaleleri takip edilebilmekte, favori haber listeleri oluşturulabilmektedir.

 • DÜNYA

  Dünyanın en popüler gazete ve haber siteleri ülke filtresi kullanılarak uygulama üzerinde takip edilebilmekte, gazetelerin son dakika haberleri okunabilmektedir.

 • SOSYAL PAYLAŞIM

  Kullanıcılarımız son dakika haberlerini telefonlarında yüklü bulunan sosyal medya servisleri üzerinden herkesle kolayca paylaşabilmektedir.

 • DERGİLER

  Türkiye’nin en popüler dergileri Sanal Basın üzerinde farklı kategoriler altında yayınlanmakta ve takip edilebilmektedir.